Pénztáros-Budaörs

Hirdetés szövege:

    A Praktiker csapata immáron 20 áruházzal, több mint 1400 kollégával jelentős szerepet tölt be Magyarországon a kereskedelmi szektorban. Stabil és megbízható vállalat vagyunk, ahol minden kolléga egy nagy család tagja. Büszkék vagyunk arra, hogy nálunk tervezhető a munkaidő és kreatív a munkavégzés. A folyamatos fejlődésünknek köszönhetően budaörsi áruházunkba, az értékesítés területünk támogatására keressük új kollégánkat,

    PÉNZTÁROS

    munkatársakat.

    Miért jó nálunk dolgozni?

    · Hosszútávú munkalehetőség

    · Alapbér + prémium rendszer + cafeteria (választható elemekkel)

    · Kormányrendelet szerinti munkába járás költségeinek térítése

    · Dolgozói kedvezmény és egyéb dolgozói juttatások

    · Szakmai képzéseken való részvétel

    · Fejlődési és előrelépési lehetőség

    Feladatok:

    · A vásárló által vásárolt termékek vonalkódjának egyenkénti leolvasása

    · A fizetendő összeg gép segítségével történő meghatározása, az áru ellenértékének átvétele

    · A vásárló kérésére ÁFA-s számla kiállítása

    · A kasszák és azok környékének rendben tartása

    · Leolvasás közben az áruk ellenőrzése

    Elvárások:

    · Középfokú végzettség

    · Vevőorientáltság

    · Jó kommunikációs készség

    Ha megfelelsz az elvárásoknak, és szeretnéd egy összetartó csapatban hosszú távú elkötelezettség mellett elérni távlati céljaid, önéletrajzod a pozíció megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva küldheted el.

    Praktiker Áruház

    2040 Budaörs, Malomkő u. 3.

    A beérkezett pályázatok elbírálását követően csak azon jelentkezőknek áll módunkban visszajelzést adni, akik a pályázati kiírásnak teljes egészében megfeleltek!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Malomkő utca 3.

Egyéb juttatások:

cafeteria