Elkötelezettség a fenntarthatóság, a tudatosság,
az etikus és felelős pénzügyi gondolkodásmód iránt.”
A MagNet Magyar Közösségi Bank

Pénzmosás megelőzési junior munkatárs

pozícióba keres munkatársat

Főbb feladatok:

    • A PMT-nek, a belső szabályzatoknak és a felügyeleti elvárásoknak való megfelelés biztosítása és ennek ellenőrzése;
    • Monitoring rendszer üzemeltetése, generált riasztások vizsgálatának lefolytatása;
    • A pénzmosás és a terrorizmus finanszírozásának megelőzése érdekében ügyfél- és tranzakció vizsgálatok végrehajtása.
    • Senior kollegák munkájának támogatása, riportok készítése

A munkakör betöltésének feltételei:

    • Főiskolai/egyetemi közgazdasági, jogi és/vagy pénzügyi végzettség;
    • Minimum 1-3 éves tapasztalat bankban vagy pénzintézetben
    • Önállóság, alaposság, felelősségtudatosság;
    • Kockázatérzékenység, proaktív problémamegoldó képesség;
    • Kiváló konfliktuskezelési készség, lényeglátás.

Előnyt jelenthet:

    • AML területen szerzett tapasztalat;
    • Középfokú magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban).

Amit kínálunk:

    • Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
    • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
    • Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank biztonság
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Az alábbiakat kérjük:

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Pénzmosás megelőzési junior munkatárs” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a  "Jelentkezem" gombra kattintva.

A MagNet Közösségi Bankról és a küldetésről a honlapon tájékozodhatsz.

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást a MagNet Bank weboldalán megtalálható "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű adatkezelési tájékoztató tartalmazza.