A Polgári Bank Zrt.

Pénzintézeti ügyintéző

munkakör betöltésére munkatársat keres!

Feladatok:

  • pénz és értékkezelési feladatok ellátása
  • banki, bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése,
  • számlavezetési és készpénzforgalmi feladatok ellátása,
  • banki tranzakciós műveletek lebonyolítása,
  • fióki adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • minimum középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • teljesítményorientáltság.

Előny:

  • banki vagy értékesítési gyakorlat,
  • valutapénztárosi és valuta ügyintézői szakképesítés,
  • értékpapír ügyintézői vizsga,
  • vállalkozói számlavezetési tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tiszacsege

Jelentkezési határidő:

2019. 03. 22.

Az önéletrajzot és a motivációs levelet fizetési igény megjelölésével elektronikusan a „Jelentkezem” gombon keresztül kérjük eljuttatni.

ÚJ UTAKON, MEGŐRZÖTT TRADÍCIÓKKAL!