3A Takarékszövetkezet (3A TAKARÉK)
  • A 3A Takarékszövetkezet 60 éve stabil magyar pénzügyi szolgáltatóként, teljes körű szolgáltatási palettájával, helyi döntéseivel, megbízható, egymásra is odafigyelő, elégedett csapatával, tartós értékeket hoz létre ügyfelei, tagjai és a lokális közösségek számára Csongrád és Jász-Nagykun-Szolnok megyékben.

    Az elmúlt évek során a modern pénzügyi szolgáltatások teljes tárházát képesek vagyunk ügyfeleink felé nyújtani a lízingtől a befektetési alapokon át a legkülönfélébb hiteltermékeken keresztül a biztosítások és lakás-takarékpénztári megtakarításokig.

    Helyi beágyazódottságunk teszi lehetővé, hogy döntéseinket teljes helyismeret birtokában helyben hozzuk meg.

    Célunk, hogy egymást megismerjük. Feladatunknak tekintjük, hogy elsősorban az ügyfelek igényeit elégítsük ki, hogy megismerve az ügyfél elvárását, tudjunk ajánlatokat adni minden érdeklődőnek. Célunk, hogy az ügyfeleinket képessé tegyük arra, hogy az általunk ajánlott termékek, szolgáltatások előnyeinek és hátrányainak a teljes ismeretében hozza meg felelős döntését. Szándékunk az, hogy ügyfeleink megelégedését szolgáljuk azzal, hogy a számukra előnyös szerződéseket kössük meg.

  • Pénzintézeti ügyintéző munkatárs-Hódmezővásárhely

    Főbb feladatok, munkák:

      - Pénzintézeti termékek (számla, hitel, biztosítás, befektetés) értékesítésében való aktív közreműködés,

      - Lakossági és vállalti ügyfelek kiszolgálása,

      - Pénztári ki- és befizetésekkel kapcsolatos feladatok ellátása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - középfokú pénzügyi/gazdasági végzettség,

      - minimum 1 év szakmai gyakorlat,

      - jó kommunikációs képesség,

      - pontos, precíz munkavégzés.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - banki tapasztalat,

      - értékesítési tapasztalat.

    Amit kínálunk:

      - Kellemes munkakörnyezet,

      - összetartó csapat,

      - fix munkaidő,

      - stabil munkahely és jövedelem.

    Állás, munka területe(i):

    • Bank, Biztosítás, Bróker
    • Banki értékesítés
    • Banki, Biztosítási szakügyintéző
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6800 Hódmezővásárhely, Andrássy út 28.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria, szakmai tréningek

    Fényképes szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével.