Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet
pályázatot hirdet

PÉNZINTÉZETI ÜGYINTÉZŐ (FEJÉR MEGYE TÖBB TELEPÜLÉSÉN)

munkakörbe

Feladatok:

  • teljes körű fióki ügyintézés és értékesítés
  • ügyfélérdeklődés kezelése
  • ügyfelek teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása
  • kapcsolódó adminisztráció az adott rendszerekben

Elvárások a pályázóval szemben:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • pénzintézeti, befektetési területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • ügyfélközpontúság
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés

ELŐNY:

  • vállalati hitelezésben szerzett tapasztalat
  • vállalati/agrár doboztermékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • pénzügyi szakképesítés, közvetítői hatósági vizsga
  • járművezetési engedély (B kategória)

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés heti 40 órában
  • éves bruttó 400.000 Ft béren kívüli juttatás (Cafeteria)
  • ingyenes képzések, oktatások

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Aba, Agárd, Alap, Káloz, Kápolnásnyék, Mór, Sárbogárd, Szabadegyháza, Székesfehérvár

Fényképes önéletrajz, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével. A jelentkezésben kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését követően a választott település nevét például: „Pénzintézeti ügyintéző ABA“

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: B3 TAKARÉK SZÖVETKEZET>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pénzintézeti ügyintéző (Fejér megye több településén)
  • Rövid pozíció név: Pénzintézeti ügyintéző
  • Hirdető cég: B3 TAKARÉK SZÖVETKEZET
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Feladatok: teljes körű fióki ügyintézés és értékesítés ügyfélérdeklődés kezelése ügyfelek teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása kapcsolódó adminisztráció az adott rendszerekben
  • Elvárások: középfokú végzettség (érettségi) pénzintézeti, befektetési területen szerzett tapasztalat felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office) ügyfélközpontúság jó kommunikációs készség önálló munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.16
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 2