Munkatársat keresünk

Pénz- és értékszállító

pozícióba.
Az MPT Security Zrt. Magyarország egyik legnagyobb komplex biztonsági megoldásokat nyújtó, értéklogisztikával foglalkozó innovatív vállalata, amely nem csak ezen a területen nyújt magas szintű, egyedülálló szolgáltatásokat. Társaságunk készpénzlogisztikai tevékenységei mellett biztonságtechnikai, tűzvédelmi, élőerős őrzési szolgáltatások is megtalálhatóak. Célunk, hogy Ügyfeleink igényeit a lehető legjobban kiszolgáljuk. Tevékenységünk mozgatórugója Ügyfeleink elégedettsége és bizalma.

Főbb feladatok, munkák:

Pénz és értékszállítókat keresünk Budapestre!

Szeretnél vagyonőrként elhelyezkedni egy izgalmas munkakörbe, ahol megmutathatod, hogy mire vagy képes? Próbáld meg! Légy a Kollégánk! Jelentkezz!
Hölgyek jelentkezését is várjuk!
  • Pénz- és értékszállítás járatlista alapján
  • Alapszintű adminisztráció
  • Biztonságtechnikai eszközök kezelése
  • Gépjárművezetés

AMIT KÉRÜNK:

  • Személy és vagyonőri végzettség
  • Fegyvervizsga bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • I. fokú pszichológiai alkalmassági (segítünk a megszerzésében)
  • Fegyverorvosi alkalmassági (segítünk a megszerzésében)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

pénz-és értékszállítói tapasztalat
C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljes bejelentett munkabért kapsz
  • 13. havi fizetés
  • Csoportos élet és balesetbiztosítás
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Pótlékkal kifizetett ünnepnapi munkavégzés
  • Törvényes túlóra lehetőség
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Családi adókedvezmény
  • Előrelépési lehetőség
  • Előre tervezhető beosztás
  • Munkavégzés: fiatal gépparkkal, belépéskor képzési és betanulási segítséget nyújtunk számodra.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

1152 Budapest, Telek utca 5.

Jelentkezni : Magyar nyelvű önéletrajzzal, a jelentkezem gomb megnyomásával lehet.