Pékségi munkatárs

Raktári csapatunkba keresünk egy szakirányú végzettséggel rendelkező Pékségi munkatársat, aki kenyérféleségeket, péksüteményeket és egyéb (tojással, margarinnal dúsított) termékeket készít és állít elő.

Feladataid lesznek:

  • az alapanyagok előkészítése és kimérése
  • a termék nedvesítése, szórása
  • a nyers tészta megsütése különböző típusú kemencékben
  • fagyasztott félkész alapanyagok kezelése, ellenőrzése
  • fagyasztott, félkész alapanyagok készre sütése
  • a kemencéből kikerülő termékek hűtése, csomagolása és előkészítése tárolásra vagy elszállításra
  • gépek felügyelete, a gépek meghibásodása esetén annak jelzése a felettesnek
  • beérkező termékek átvétele, készletezése és leltározása

Kit keresünk:

  • fontos, hogy szakirányú végzettséggel rendelkező kollégát keresünk
  • legyen min. 1-2 év szakmai tapasztalatod
  • szeress és tudj csapatban dolgozni
  • rendelkezz jó stressztűrő képességgel
  • ne jelentsen problémát a korai kelés, a hétvégi és a több műszakos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • fiatalos, dinamikus csapat része lehetsz
  • Magyarország piacvezető online szupermarketénél dolgozhatsz
  • versenyképes jövedelmet kapsz munkádért cserébe
  • raktárunk Kőbányán, tömegközlekedéssel is jól megközelíthető helyen található

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Cukrász, Pék

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél velünk dolgozni, az alábbi 'Jelentkezem' gombra kattintva tudsz jelentkezni.