Unió Pékség (Unió Coop Zrt.)
  • Az Unió Coop Zrt. miskolci székhelyű nagyvállalkozás, élelmiszer kiskereskedelmi üzlethálózattal. A részvénytársaság hosszú évek óta, megfelelő stabilitással, folyamatosan növekvő piaci jelenléttel végzi tevékenységét. Üzleteink Borsod, Heves és Nógrád megyében találhatók 90 településen. Pékségünk (Unió Pékség) ezen üzletek egy részét látja el folyamatosan, friss pékáruval.

  • Pékmester, péksegéd

    Főbb feladatok, munkák:

      BŐCSI ÉS SZIRMAI pékségünkben pékáruk előkészítése, sütése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Szakma iránti elhivatottság.

      - Csapatban való jó együttműködés.

      - Hosszú távú munkában való gondolkodás.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Szakmai tapasztalat.

      - Gyors tanulási folyamat (betanított munka).

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Egyéb szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    3574 Bőcs

    Telefonon: 06 30/ 289-1339