Szafi Products Kft.
Bővülő csapatunkba

Pékinas

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

Reform, mentes* pékárú és péksütemény gyártásához keressük pékinas kollégánkat!
Számunkra különösen fontos a glutén- és egyéb ételérzékenységben, illetve más emésztési zavarokban szenvedő emberek életminőségének javítása, az egészséges életmód követőinek támogatása. Ennek szellemében saját termékeinkből szeretnénk friss pékárút biztosítani fogyasztóink számára.
Ezen projekt megvalósításához keressük gyakorlattal rendelkező kollégánkat.
Leendő csapattagunk feladata pék kolléga irányításával pékárú és péksütemények elkészítése, speciális lisztkeverékekből, megadott receptek alapján.
Alapanyagok, melyekből termékeinket készítjük:
- gluténmentes lisztkeverék
- egyéb fő allergénektől mentes lisztkeverék (tej, tojás, szója)
- csökkentett-szénhidrát tartalmú lisztkeverék
- vegán lisztkeverék

Az álláshoz tartozó elvárások:

- tapasztalat
- szakma iránti elhivatottság
- különösen fontos: precizitás, pontosság!
- jó teherbíró képesség
- önállóság
- munkájára és környezetére igényes hozzáállás
- élelmiszerbiztonsági és munkavédelmi előírások pontos betartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- reform táplálkozás alapanyagainak ismerete
- egyéni táplálkozási igények ismerete

Amit kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség
- stabil munkahely
- egy műszakos, kiszámítható munkarend
- versenyképes fizetés
- cafetéria

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Cukrász, Pék

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Jászberényi út 47a.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérem, csatolja önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.
Bérigény megadása nélkül nem áll módunkban elbírálni pályázatát!