NATURLAND Magyarország Kft.
  • munkatársat keres Jász-Nagykun-Szolnok, Heves és Bács-Kiskun megye területére a következő munkakörbe:
  • Patikalátogató

    Főbb feladatok, munkák:

    • Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
    • Reklámanyagok elhelyezése, akciók, promóciók kezelése
    • Szerződéskötések lebonyolítása
    • Rendelésfelvétel a cég termékeiből
    • Kapcsolattartás az adott terület gyógyszertáraival
    • Potenciális új partnerek felkeresése
    • Az adott terület forgalmának, céljainak elérése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Patikalátogatói, gyógyszeripari vagy gyógyszertári asszisztensi tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
    • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
    • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
    • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség
    • Sikerorientált, kitartó személyiség
    • Szerződéses jogviszonyhoz számlaképesség

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Orvoslátogató, Patikalátogató
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje a bérigényét tartalmazó, magyar nyelvű önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.