BENU Magyarország Zrt.
  • Gyógyszer-kiskereskedelmi területen működő piacvezető vállalat programjának bővüléséhez keres munkatársat a következő pozícióra:

  • Patikalátogató (merchandiser)

    Főbb feladatai:

    • Gyógyszertárak látogatása Budapesten és környékén
    • Termék kihelyezés támogatása, ellenőrzése meghatározott szempontok alapján
    • Marketing és reklámanyagok ellenőrzése, kihelyezése
    • Adminisztratív feladatok ellátása
    • Megfelelő kapcsolat kialakítása a gyógyszertárakkal és szoros együttműködés a gyógyszertárvezetővel és a gyógyszertári dolgozókkal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Alapfeltétel a gyógyszertári asszisztens/szakasszisztens szakirányú végzettség
    • Gyógyszertári munkában szerzett releváns munkatapasztalat (minimum 3 év)
    • „B” kategóriás jogosítvány
    • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (PowerPoint, Word, Excel)
    • Emberközpontúság, kimagasló kapcsolatteremtési készség
    • Pozitív, lelkes, dinamikus személyiség
    • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Budapesti lakóhely
    • Műszaki érzék
    • Patikalátogatói tapasztalat
    • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás

    Amit kínálunk:

    • Stabil vállalati háttér
    • Fejlődési lehetőség
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Munkaszerződéssel történő foglalkoztatás
    • Kiemelkedő alapfizetés + éves prémium
    • Teljes munkaidő

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Orvoslátogató, Patikalátogató

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Jelentkezés önéletrajzzal, valamint motívációs levéllel nettó bérigény megjelölésével.