NATURLAND Magyarország Kft.

Patikalátogató, Kereskedelmi képviselő,

  • Gyógyszereket, egészségmegőrző készítményeket, gyógyteákat és gyógynövény alapú kozmetikumokat gyártó és forgalmazó társaságunk képviseletére keresünk munkatársakat Pest kerületeire, Pest megye Dunától keletre eső területére, Nógrád megye, és Jász-Nagykun-Szolnok megye területére.

Főbb feladatok, munkák:

  • Adott terület tatervszerű látogatása, rendelésfelvétel a cég termékeiből
  • Kapcsolattartás az adott terület gyógyszertáraival, partnereivel
  • Folyamatos tájékoztatás, információ gyűjtés a piaci helyzetről
  • Potenciális új partnerek felkeresése
  • Az adott terület forgalmának, céljainak elérése
  • Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Reklámanyagok elhelyezése, akciók, promóciók kezelése
  • Szerződéskötések lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • patikalátogatásban szerzett tapasztalat, gyógyszertári szakasszisztensi ismeretek
  • patikák ismerete Pest, Pest megye Dunától keletre fekvő területén, Nógrád megye, és Jász-Nagykun- Szolnok megye területeinek előnyt jelenthet gyógyszertárak működésének, rendszereinek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és több éves vezetői gyakorlat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség értékesítési szemlélet, gondolkodásmód
  • Sikerorientált, kitartó személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő, növekvő ismert cég
  • Változatos feladatokat és kihívásokkal teli munkakör
  • versenyképes bérezési csomag
  • munkavégzéshez szükséges eszközök, gépjármű
  • hosszútávú, kiszámítható jövőkép

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Egészségügyi asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje a bérigényét tartalmazó, magyar nyelvű önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva!