PATIKALÁTOGATÓ – KERESKEDELMI KÉPVISELŐ

Rólunk

Cégünk a magyar és nemzetközi gyógyszeripar elismert szereplője. Csapatunk ereje a források egyedi kombinációjában rejlik: menedzsmentünk több évtizedes gyógyszeripari tapasztalatát ötvözzük a legfrissebb trendeknek megfelelő egyedi megoldásokkal.

Feladatok:

  • Gyógyszertárak látogatása
  • Az értékesítési tervekben meghatározott konkrét értékesítési célok elérése, rendelésfelvétel
  • A területen a kiadott marketing stratégiai irányelvek betartása
  • Hosszú távú partneri kapcsolatok kiépítése a meghatározott célcsoporttal

Az ideális jelölt, a következő tulajdonságokkal rendelkezik:

  • Gazdasági szemlélet, kereskedelmi véna
  • Csapatjátékos, de önállóan is kiválóan végzi a munkáját
  • Terhelhető és stressztűrő, lendületes személyiség
  • Nagyfokú mobilitás, elhivatottság, rugalmasság jellemzi,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Pontosan, precízen végzi a munkáját
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • A piac és a versenytársak, ill. azok konkrét piaci tevékenységének ismerete

Elvárásunk a jelölttel szemben:

  • Patikalátogatói tapasztalat és a területen élő patikai kapcsolatrendszer
  • Minimum középfokú végzettség (egészségügyi végzettség előny)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafetéria, Ciklus bónusz
  • Folyamatos fejlődés multinacionális környezetben
  • Céges autó, telefon, laptop

Munkavégzés helye: első sorban Pest, Heves és Nógrád megyék egyes kistérségei

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Heves megye, Nógrád megye, Pest megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.