Ventiv Health a gyógyszeripari állások szakértője.

Több, mint 20 éves munkaerő-közvetítési tapasztalatunkkal Önnek is segítünk megtalálni álmai munkahelyét. Forduljon hozzánk bizalommal! Jelentkezzen most!

Multinacionális gyógyszercég megbízásából

Dél-Kelet Magyarországra

patikalátogatót

keresünk

Fő feladatok:

  • Kapcsolattartás a területen található gyógyszertárakkal, rendszeres látogatásuk előre meghatározott terv alapján
  • Gyógyszertárak tájékoztatása árak, promóciók és termékbevezetések tekintetében
  • Rendelésfelvétel
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel
  • A cég készítményeinek népszerűsítése, eredményes piaci szereplésük elősegítése
  • Konferenciákon való részvétel

Elvárásaink:

  • Min.  2 év aktív patikalátogató tapasztalat (OTC vagy étrendkiegészítő)
  • Felsőfokú végzettség, egészségügyi előny!
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Eredményorientált, önálló személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Magabiztos fellépés

Amit partnerünk kínál:

  • versenyképes juttatási csomag (alapfizetés + bónusz)
  • céges autó (magánhasználatra is)
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • megbízható munkahelyi háttér

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye