Procter & Gamble RSC Kft.
  • A Procter & Gamble a világ egyik vezető, gyorsfogyasztási cikkeket gyártó és értékesítő vállalata, amely közel 80 országban végez tevékenységet és termékeit a világ 180 országában értékesíti több milliárd fogyasztó számára. Termékeink prémium kategóriájúak, márkaértékük esetenként akár az 1 milliárd USD összeget is meghaladja. Márkáink közül néhány: Gilette®, Old Spice®, Oral-B®, Nasivin®, Femibion®.

  • Patikai tréner

    Főbb feladatok, munkák:

      Szakmai referálókkal tájékoztatja a gyógyszertári dolgozókat a termékekkel kapcsolatos információkról. Feladata a kereskedelmi termékminták kiadása és törvényi elôIrás szerinti adminisztrálása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Egészségtudományi diploma alapkövetelmény
      • Min. 2-3 éves patikalátogatói és/vagy tréneri tapasztalat
      • Jó problémamegoldó és kiváló kommunikációs készség
      • A kihívásokhoz való pozitív hozzáállás
      • Tárgyalási készség
      • Erős analitikus gondolkodás és vezetői készségek
      • Nyitott, dinamikus, proaktív személyiség
      • B kategóriás vezetői engedély

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Az angol nyelv ismerete elôny

    Amit kínálunk:

      • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
      • Inspiráló munkakörnyezet
      • Versenyképes munkabér és juttatási csomag (céges autóval)
      • Egyéni szakmai fejlődési program, hazai és külföldi tréningekkel
      • Mentor program és hosszú távú karriertervezés hazai és nemzetközi lehetőségekkel

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Orvoslátogató, Patikalátogató
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Oktatás, Kutatás, Tudomány
    • Tréner, Coach
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek