Magyarország egyik országos gyógyszer és egészségügyi termékekkel foglalkozó nagykereskedése, amely forgalmát duplázni készül

Budapest és agglomeráció

PATIKAI KERSKEDELMI KÉPVISELŐ

munkatársakat keres.

    A több mint 20 éves múltra visszatekintő vállalat új stratégia alapján működik, melynek eredményeképpen rendkívüli modernizáción megy keresztül és Extrém mértékben növekszik. A cégkultúrában elvárt az önálló munkavégzés, az együttműködő csapat szemlélet, a partneri viszonyok, ahol a dinamika és a példamutatás elengedhetetlen, ahol nincs lehetetlen. A cég eddig nem látott mértékű fejlesztésbe kezdett és hatalmas fejlődés előtt áll az elkövetkező évekre nézve, amelyhez kulcsembereket keresünk. Olyan ember való közénk, aki mer kérdezni, van véleménye, vannak ötletei, munkájával és pozitív életfelfogásával az értékteremtéshez akar hozzájárulni.

Az új munkatárs feladatai:

  • partner gyógyszertárak meghatározott terv szerinti látogatása;
  • az adott terület forgalmának, céljainak elérése;
  • akciók, promóciók kezelése;
  • szerződéskötések lebonyolítása;
  • adminisztrációs feladatok ellátása.

Téged keresünk akkor, ha:

  • Legalább középfokú végzettséggel, egészségügyi szakirányú vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • minimum egy éves, értékesítési területen szerzett tapasztalattal, előnyödre válik, amennyiben ezt nagykereskedelmi, FMCG vagy gyógyszerpiaci cégnél szerezted.
  • Kiválóan tárgyalsz és kommunikálsz, megbízható, nyílt személyiségeddel jó szervezőkésséged segítségével a problémákat hamar megoldod.
  • A folyamatos fejlődés megszállottja vagy, eredményközpontú munkavégzésed, terhelhetőséged kiemelkedő.
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlattal, illetve MS Office felhasználói szintű ismerettel rendelkezel.

MIÉRT LEGYÉL A VÁLLALTUNK ELISMERT TAGJA?

  • Mert részt veszel a vállalatunk új dimenzióba emelésében,
  • megvalósíthatod Önmagad,
  • megalapozhatod saját és vállaltunk jövőjét,
  • hosszú távra tervezünk veled,
  • mindehhez biztosítunk számodra, versenyképes jövedelmet (alapbér + teljesítményarányos prémium), céges autót, tabletet és mobiltelefont, éves csapatépítők.

Kezdés:

  • Azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.