KUKA Hungária Kft. a világ egyik vezető automatizálási szakértőjeként és ipari robotgyártójaként ismert KUKA (Keller und Knappich Augsburg) csoport leányvállalata. Cégünk 1991 óta van jelen Magyarországon. Hazánkban három (Taksonyban, Füzesgyarmaton és Budapesten), Romániában (Temesváron) egy telephellyel rendelkezünk, és több mint 1500 munkatársat foglalkoztatunk. Cégünk taksonyi székhelyén sokrétű tevékenységet végeznek munkatársaink: az adminisztratív területek és a gyártás mellett az értékesítésnek is taksonyi telephelyünk ad otthont.

Partnertörzsadat-kezelő

Feladatok:

  • helyi és nemzetközi partnerek törzsadatainak létrehozása, karbantartása, jóváhagyása,
  • a partnerek törzsadatainak kiegészítése, hitelképességének vizsgálata, a partneradatok globális harmonizálása, egyeztetése,
  • a törzsadatok kezelése, ellenőrzése SAP-ban,
  • a vevők adatainak rögzítése, ellenőrzése CRM-ben,
  • az adatok szinkronizálása az SAP és a CRM között,
  • az adatok megfelelőségét biztosító szabályozás elkészítése, aktualizálása, megfelelőségének riportálása,
  • az adatok pontosságának többszempontú ellenőrzése.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • kommunikációképes, aktív német és angol nyelvtudás a nemzetközi együttműködés miatt,
  • jó kommunikációs képesség, átfogó gondolkodásmód,
  • akkurátus munkavégzés, precizitás.

Előny:

  • az SAP törzsadat (vevő, szállító) kezelésének alapos ismerete,
  • Salesforce CRM rendszer és SAP ismeret.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • szakmai kihívások nemzetközi környezetben
  • továbbképzések, tréningek
  • home office lehetőség
  • színvonalas munkahelyi étkező

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Taksony

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.