Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
GREENLUX KFT.

A világítótestek és villanyszerelési anyagok importjával és forgalmazásával foglalkozó Greenlux Kft. pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére

Partnerlátogató

Főbb feladatok, munkák:

    • A GREENLUX Kft. szakmai képviselete a piaci szereplők felé, szolgáltatásainak megismertetése, termékeinek piaci bevezetése a kereskedelmi partnereken keresztül.
    • A GREENLUX termékek minél szélesebb körű kihelyezése a kereskedelmi partnerek üzleteiben, arculati javaslatok
    • A kereskedelmi partnerek egyedi marketing igényeinek a felmérése, a lokális problémák kezelése, megoldása.
    • A potenciális kereskedelmi partnerek felkutatása.
    • Napi kapcsolattartás az országban található partnerekkel.
    • Kereskedelmi együttműködések, márkaképviseleti szerződések előkészítése.
    • A kereskedelmi partnerek vásárlási szokásainak elemzése, új termékek bevezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • minimum középfokú végzettség
    • önállóság, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
    • ambiciózus, nyitott, rugalmas
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
    • B kategóriás gépjárművezetői engedély /aktív/

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • angol vagy szlovák nyelv ismerete
    • hasonló területen szerezett gyakorlat
    • hazai piac ismerete

Amit kínálunk:

    • hosszútávú együttműködés
    • stabil vállalati háttér
    • munkavégzést segítő szakmai támogatás
    • alapbér + dinamikus, teljesítmény alapú jutalékrendszer

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Önéletrajz

Egyéb juttatások: céges autó,mobiltelefon,szakmai tréningek

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
6 db szavazat
Állás, munka még: GREENLUX KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Partnerlátogató
  • Rövid pozíció név: Partnerkapcsolati munkatárs
  • Hirdető cég: GREENLUX KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: A GREENLUX Kft. szakmai képviselete a piaci szereplők felé, szolgáltatásainak megismertetése, termékeinek piaci bevezetése a kereskedelmi partnereken keresztül. A GREENLUX termékek minél szélesebb körű kihelyezése a kereskedelmi partnerek üzleteiben, arculati javaslatok A kereskedelmi partnerek egyedi marketing igényeinek a felmérése, a lokális problémák kezelése, megoldása. A potenciális kereskedelmi partnerek felkutatása. Napi kapcsolattartás az országban található partnerekkel. Kereskedelmi együttműködések, márkaképviseleti szerződések előkészítése. A kereskedelmi partnerek vásárlási szokásainak elemzése, új termékek bevezetése
  • Elvárások: minimum középfokú végzettség önállóság, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség ambiciózus, nyitott, rugalmas felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office) B kategóriás gépjárművezetői engedély /aktív/
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: céges autó mobiltelefon szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.18
  • értékelés: 4
  • értékelők száma: 6