Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
GREENLUX KFT.
  • A világítótestek és villanyszerelési anyagok importjával és forgalmazásával foglalkozó Greenlux Kft. pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére
  • Partnerlátogató

    Főbb feladatok, munkák:

      • A GREENLUX Kft. szakmai képviselete a piaci szereplők felé, szolgáltatásainak megismertetése, termékeinek piaci bevezetése a kereskedelmi partnereken keresztül.
      • A GREENLUX termékek minél szélesebb körű kihelyezése a kereskedelmi partnerek üzleteiben, arculati javaslatok
      • A kereskedelmi partnerek egyedi marketing igényeinek a felmérése, a lokális problémák kezelése, megoldása.
      • A potenciális kereskedelmi partnerek felkutatása.
      • Napi kapcsolattartás az országban található partnerekkel.
      • Kereskedelmi együttműködések, márkaképviseleti szerződések előkészítése.
      • A kereskedelmi partnerek vásárlási szokásainak elemzése, új termékek bevezetése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • minimum középfokú végzettség
      • önállóság, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
      • ambiciózus, nyitott, rugalmas
      • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
      • B kategóriás gépjárművezetői engedély /aktív/

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • angol vagy szlovák nyelv ismerete
      • hasonló területen szerezett gyakorlat
      • hazai piac ismerete

    Amit kínálunk:

      • hosszútávú együttműködés
      • stabil vállalati háttér
      • munkavégzést segítő szakmai támogatás
      • alapbér + dinamikus, teljesítmény alapú jutalékrendszer

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Országosan bárhonnan végezhető

    Egyéb juttatások:

    céges autó,mobiltelefon,szakmai tréningek

    Önéletrajz

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Partnerlátogató
    • Hirdető cég: GREENLUX KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
    • Feladatok: A GREENLUX Kft. szakmai képviselete a piaci szereplők felé, szolgáltatásainak megismertetése, termékeinek piaci bevezetése a kereskedelmi partnereken keresztül.A GREENLUX termékek minél szélesebb körű kihelyezése a kereskedelmi partnerek üzleteiben, arculati javaslatokA kereskedelmi partnerek egyedi marketing igényeinek a felmérése, a lokális problémák kezelése, megoldása.A potenciális kereskedelmi partnerek felkutatása.Napi kapcsolattartás az országban található partnerekkel.Kereskedelmi együttműködések, márkaképviseleti szerződések előkészítése.A kereskedelmi partnerek vásárlási szokásainak elemzése, új termékek bevezetése
    • Elvárások: minimum középfokú végzettségönállóság, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességambiciózus, nyitott, rugalmasfelhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)B kategóriás gépjárművezetői engedély /aktív/
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Egyéb juttatások: céges autó mobiltelefon szakmai tréningek
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2018-01-19
    Állás, munka még: GREENLUX KFT.>