Controll & Safe FM Kft

Munkatársat keresünk

Parkolóőr

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Fizikailag nem megterhelő, parkolóőri munka.

Budapesti telephelyekre, magánterületekre történő gépjármű forgalom kontrolálását végző parkoló őröket keresünk.
A munka jellegére tekintettel szívesen fogadjuk a mozgáskorlátozott, a nyugdíjas és az idősebb nők, férfiak jelentkezését is.
A munkavégzés, fűtött, klimatizált helységben történik.
A munkahelyek Budapest több területén található, legfőképp Óbuda, Újpest, Rákospalota.
Feladatok:

  • Magánterületre történő gépjármű forgalom behajtásának ellenőrzése.
  • Meghatározott díjak beszedése, kezelése, napi elszámolása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a közvetlen vezetővel.

Hosszú távú, bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű szerződés.
Egyszerű, könnyen elsajátítható és végrehajtható feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Pontos, precíz munkavégzés, iskolai végzettséghez nem kötött.

Amit kínálunk:

Igényekre szabott szolgálati beosztás.
Teljes munkaidő.
Versenyképes fizetés.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest