XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.

Parkolóellenőr

Főbb feladatok, munkák:

Budapesti székhelyű, XIII. kerületben működő gazdasági társaság munkatársi csapatába kollégát keres PARKOLÓELLENŐR pozícióba:
A munkakör célja:

  • szabályoknak megfelelő, kulturált parkolási szolgáltatás biztosításában való részvétel,
  • a fizetős övezet parkolóhelyeinek, - óráinak, illetve az ott parkoló gépjárművek díjfizetésének ellenőrzése, továbbá szükség szerinti intézkedések megtétele a XIII. kerületi közterületi parkolók folyamatos használhatóságának érdekében.

Főbb feladatok:

  • parkolójegy-kiadó automaták működőképességének vizsgálata,
  • a XIII. kerület fizető parkolási övezeteiben díjköteles időszakban parkoló gépjárművek fizetésének vagy fizetési mentességének ellenőrzése,
  • díjfizetési kötelezettség elmulasztása esetén a pótdíjfizetési felszólítás kiállítása,
  • szükség szerint az ügyfelek udvarias, tárgyilagos tájékoztatása a parkolással vagy a pótdíjfizetéssel kapcsolatban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum általános iskolai végzettség,
  • önállóság, magabiztosság, precizitás, igényesség,
  • megfelelő fizikai erőnlét, egészségügyi alkalmasság,
  • jó kommunikációs készség, konfliktuskezelő - és stressztűrő képesség,
  • megbízhatóság, büntetlen előélet.

Amit kínálunk:

  • korrekt fizetés: bruttó 252.000 Ft-os személyi alapbér,
  • próbaidő leteltét követően Cafeteria juttatás (teljes évben bruttó 270.000 Ft-os keretösszeggel),
  • "azonnali" munkakezdés, betanítás,
  • munkanapokon történő munkavégzés, napi 8 órás munkaidő,
  • időjárásnak megfelelő munkaruha, védőruha, védőital,
  • munkavégzés ellátásához szükséges helyi (BKV) bérlet,
  • vidéki lakhely esetén 100%-os utazási költségtérítés,
  • stabil munkahely, céges rendezvények, csapathoz tartozás élménye.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

167.580 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Hajdú utca 29.

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok, igazolások:

  • a pályázó szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajz.

Az álláshirdetésre benyújtott jelentkezésekben foglalt személyes adatokat a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. (cím: 1131 Budapest, Béke u. 65.) kezeli a közzétett adatkezelési tájékoztató szerint. A pályázók a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. adatkezelési tájékoztatóját a Társaság honlapján a közérdekű adatok menüpont 2.1.1 alpontjában érhetik el.