Park-Ferr Kft.
Munkatársat keresünk

Parkoló őr

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Áruházlánc parkolóinak ellenőrzésére parkoló ellenőr munkatársat keresünk az alábbi városba:
  • Győr

Az állás részmunkaidős, amely bejelentett heti 5 nap, napi 5 órás munkavégzéssel történik.
A munkára dolgozni akaró és megbízható munkatársak jelentkezését várjuk.
Mivel a parkoló ellenőri munkakör könnyű fizikai munka, így nyugdíjasok jelentkezését is szívesen várjuk.
A tevékenységünk az áruházak parkolójában történik így kinti álló munka, természetesen az áruház belső klimatizált "aulájába" lehet tartózkodni, de kijelölt hely a parkoló területén nincsen.
A vagyonőri igazolvány nem szükséges.

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Rendezett megjelenés
-Jó kommunikáció készség
-Megbízható

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

9023 Győr, Tihanyi Árpád út 89.

Az állásra történő jelentkezésnél fényképes önéletrajzot csatolva kérjük.