Parkolási munkatárs

Nettó 1 500 - 1 500 Ft/óra

Star Park Holding Zrt.

2011 Budakalász, Tó utca

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

LUPA Beach parkolójába keresünk a nyári szezonra minden hétvégére és esetlegesen rendezvények idejére parkolási munkatárs kollégát fiatalos csapatunkba.
Feladatok: be- és kiléptetés segítése,
                  ügyfelek segítése a fizető automatáknál,
                  ügyfelek tájékoztatása,
                  egyéb parkolást segítő feladatok.
Bérezés nettó 1500.-Ft/óra.
A Nyugati Pályaudvartól induló LUPA Beach buszjárat dolgozóink számára ingyenesen igénybe vehető.

Az álláshoz tartozó elvárások:

A leendő munkavállalóval szembeni elvárás: udvariasság, segítőkészség, angol nyelv alapfokú ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk.