Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zrt. (EVIN NONPROFIT ZRT.)

Az EVIN Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zrt. Erzsébetváros Önkormányzatának döntése alapján saját kezelésében építi ki a kerület parkolási rendszerét. Amennyiben szeretne munkájával hozzájárulni Erzsébetváros fejlődéséhez, jobbá válásához, jelentkezzen hozzánk!

Csatlakozzon hozzánk

Parkolási ellenőr (Bp. VII. kerület)

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    A Budapest VII. kerületében parkoló járművek szabályos parkolásának ellenőrzése, intézkedés a parkolási szabályokat megszegőkkel szemben.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Feddhetetlen előéletű.

    Legalább alapfokú végzettséggel rendelkezik.

    Írásban és szóban is egyaránt jól kommunikál.

    Szabálykövető.

    Határozott fellépésű, udvarias személyiség és jól tudja kezelni mások megnyilvánulásait.

    Rendelkezik a munkakör jellege alapján szükséges fizikai állóképességgel, képes naponta akár 10-15 km megtételére.

    Könnyen elsajátítja különböző technikai eszközök kezelését (például PDA, mobilnyomtató, testkamera stb.)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Budapest VII. kerületi lakos.

    Jól kommunikál alapszinten szóban angolul is.

    Korábban parkolási rendszerben hasonló munkakörben dolgozott.

Amit kínálunk:

    Határozatlan idejű munkaviszony.

    Havi fix, bejelentett alapbér. (Havi bruttó fizetési keret: 280.000 – 320.000 Ft/hó)

    Cafeteria juttatás (200.000 Ft/év)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1071 Budapest

Egyéb juttatások:

cafeteria

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!