Mi - itt a Telenornál – elhivatottan végezzük munkánkat, úgy, hogy közben egy energikus, lelkes csapat tagjai vagyunk, ahol a jó hangulat segíti feladataink elvégzését. Kompromisszumok nélküli mobilozást, a szabadság élményét nyújtani ügyfeleinknek – az, amiért a Telenor munkatársaiként minden nap dolgozunk. Csatlakozz hozzánk és segíts megmutatni ügyfeleinknek, hogyan valósíthatják meg álmaikat a szolgáltatásainkkal! Jelentkezz

Paraméterező

pozíciónkra

Paraméterezőként a Te felelősséged lesz:

  • Értékesítés támogató és ügyfél kapcsolati rendszerek, üzleti paraméterezésének megtervezése és a megvalósítás koordinációja
  • A valós idejű számlázási rendszer árazási és egyenlegkezelési paraméterezéseinek megtervezése és megvalósítása
  • Szöveges értesítő üzenetek konfigurálása a valós idejű számlázási rendszer szövegformázó script nyelvén.
  • Szolgáltatáscsomagok adminisztrálásához szükséges konfiguráció elvégzése a valós idejű számlázási rendszerben.
  • Paraméterezési feladatok koordinálása, kommunikációja
  • Üzleti és műszaki paraméterezések tényleges implementációjának ellenőrzése, működésük validációja

Jelentkezz hozzánk, ha ezekből minél több igaz Rád:

  • Felsőfokú végzettség
  • Proaktív, megoldás-orientált attitűd
  • Érted az üzleti nyelvezetet, képes vagy azt az informatika nyelvére lefordítani
  • Képes vagy átlátni az általad kezelt rendszereket, átfogó képed van azok képességeiről és a mindenkor aktuális beállításokról
  • Nyomás alatt, szoros határidők mellett is stabilan teljesítesz, gyorsan és pontosan végzed feladatodat
  • Alapfokú angol nyelvi ismeret

Előnyt jelent:

  • Gyakorlati tapasztalat/jártasság SQL-ben és SAP-ban, git verziókövető rendszer ismerete, UNIX/Linux környezet és script nyelvek ismerete

Miért válassz minket?

    Mert nálunk valódi ráhatásod lehet egy multinacionális vállalat eredményességére, ráadásul egy olyan iparágban, ahol egymást érik a mobiltechnológiai és digitális újítások. Mindez az egyéni fejlődés és inspiráció kimeríthetetlen tárháza! A fix, bejelentett fizetésen és a teljesítményarányos bónuszon túl évi 700 ezer forint értékű juttatás-csomagot kapsz, amit az igényeid szerint válogathatsz össze egy meglehetősen széles palettáról. Az természetes, hogy céges laptopot, céges mobilt kapsz korlátlan nettel. Székházunk Magyarországon az egyik legmodernebb környezettel vár Téged.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Rendszertervező
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Törökbálint, 2045 Pannon út 1.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.