HPT Holland , Agrarich Loondbedrijf

Paradicsomszedő betanított munkás

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkavégzés üvegházakban (HorticultureGreenHouses), ahol paradicsomot, termesztenek,szednek. Munkavégzés helye : Maasdijk (15 km Den Haag tol ahol a szállás található)
  • Órabér: € 10,23 brutto, € 9,28 netto / óra
  • Hetifizetés
  • Átlagban 38/45 munkaóra hetente, néha pedig szombat délelőtti munkavégzés
  • Közlekedés céges autóval
  • Biztosítási előleget kell fizetni amely € 26,04 hetente.
  • Biztosítás térítése után, € 112,00 havonta kap vissza a adóhivataltól.
  • Szállásolás vállalati lakásokban zajlik Den Haagban, melyek mindennel felvannak szerelve
  • Jóállapotú lakások, maximálisan 4 főrészére. (1 vagy 2 ágyas szobák)
  • (Kiutazás esetén ágynemü huzatot, párnát, takarót otthonról kell vinni)
  • A heti fizetésből minden héten € 84,00 kerül levonásra szállásra (bérlet, villany, víz, gáz, kábel tv).
  • Kauciót ( € 336,00 ) levonják a fizetésből.Szerzödésszegés esetén a kaució nem jár visza.
  • A lakások egy jól szituált környéken helyezkednek el, egyszerű közlekedési lehetőségekell, üzletekell, a közelben pláza is található.
  • Kezdés : MEGEGYEZÉS SZERINT

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pályakezdőket is várunk!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2685 SW Poeldijk, Wateringseweg 81.

Kérem küldjön egy emailt a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával, hogy érdekelné önt az állás es mink válaszként küldünk egy jelentkezési lapot, amit ki kell tölteni.