FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft.
Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató állami tulajdonú társaságai

Papír- és vegyesipari technológus

pozícióba keresnek munkatársakat

Feladat:

  • Fogadja a területéhez kapcsolódó megrendeléseket, elkészíti a hozzájuk kapcsolódó árkalkulációkat
  • A megrendelt termékekhez kapcsolódó gyártási folyamathoz szükséges technológiákat meghatározza
  • Elkészíti a kapcsolódó technológiai leírásokat, gyártmánydokumentációkat
  • Mintadarab gyártásáról gondoskodik, az elkészült termék normázását elvégzi
  • A vállalatirányítási rendszerben termékadatok feltöltése
  • Kapcsolatot tart a termelő egységekkel, szakmailag támogatja őket
  • A termelést folyamatosan nyomon követi, az esetleges problémákra megoldási javaslatokat dolgoz ki, szükség esetén üzemlátogatásokat szervez és végez el

Elvárás:

  • Papíripari technikus / mérnök végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office programcsomag magas szintű ismerete
  • Problémamegoldó, proaktív szemlélet
  • Magabiztos kommunikációs képesség
  • Mobilitás (a pozíció belföldi utazásokkal jár)
  • Műszaki gondolkodás

Előny:

  • Gyártói/termelői környezetben szerzett tapasztalat
  • Papír feldolgozás, konfekcionálási ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel, kérjük, szíveskedjék megküldeni.. Visszajelzést a meghallgatásra kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.
Visszajelzést a meghallgatásra kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.