Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
PBS INTERNATIONAL KFT.

PANEL BEATER (karosszéria lakatos) - NORWAY

Hirdetés szövege:

    On behalf of our client, a leading specialist in motor industry in Norway, we are looking for qualified panel beaters. Positions are available in numerous Main dealers across Norway.

    There is an ongpoing recruitment process so feel free to apply if you meet the following requirements:

    · Vocational or technical education as a panel beater

    · minimum 3 years of up-to-date experience

    · communicative oral and written English skills

    We offer:

    · 37,5 h working week ( Monday-Friday)

    · A highly competitive Norwegian salary based on experience and qualifications

    ·Paid overtime

    · Holiday money (feriepenger)

    · Loyalty Bonus Incentives

    · Work at recognized, modern Main Dealers with exceptional working environment

    · Housing assistance

    · Assistance with obtaining work permit, residence permit, tax registration free of charge

    · Working clothes & shoes supplied – free of charge

    · Personal contact and follow up throughout the whole contract length – free of charge

    · Tools supplied – free of charge

    More information: 061 786 5666

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Karosszéria lakatos, Fényező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

KÜLFÖLD- NORVÉGIA

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: PANEL BEATER - NORWAY
  • Hirdető cég: PBS INTERNATIONAL KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Külföld
  • Feladatok: On behalf of our client, a leading specialist in motor industry in Norway, we are looking for qualified panel beaters. Positions are available in numerous Main dealers across Norway. There is an ongpoing recruitment process so feel free to apply if you meet the following requirements: · Vocational or technical education as a panel beater · minimum 3 years of up-to-date experience · communicative oral and written English skills We offer: · 37,5 h working week ( Monday-Friday) · A highly competitive Norwegian salary based on experience and qualifications ·Paid overtime · Holiday money (feriepenger) · Loyalty Bonus Incentives · Work at recognized, modern Main Dealers with exceptional working environment · Housing assistance · Assistance with obtaining work permit, residence permit, tax registration free of charge · Working clothes & shoes supplied – free of charge · Personal contact and follow up throughout the whole contract length – free of charge · Tools supplied – free of charge More information: 061 786 5666
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2016.12.20
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1