PANASZKEZELÉSI JOGI ELŐADÓ

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladataid közé tartozik majd a panaszügyek kivizsgálása és a válaszlevelek megírása,
  • a panaszkezelési csoportvezető munkájának támogatása,
  • a panaszkezeléssel, a biztosító ügyfeleit érintő fogyasztóvédelemmel kapcsolatos jogszabályok figyelemmel kísérése,
  • panaszokkal érintett ügyekben jogi állásfoglalás kialakítása.
  • Ezenkívül számítunk rád az érintett szakterületekkel való kapcsolattartásban,
  • a Pénzügyi Békéltető Testület előtti jogi képviselet ellátásában.

  • jogi végzettséggel rendelkezel,
  • pályakezdőként szeretnél biztosítási területen szakmai tapasztalatot szerezni,
  • az MS Officet felhasználói szinten kezeled,
  • kiváló írásbeli kommunikációs és fogalmazási készség valamint,
  • kiváló problémafeltáró és megoldó képesség jellemez,
  • munkádat precízen, pontosan végzed,
  • jó csapatjátékos vagy és
  • nem okoz gondot számodra egy nagyságrendileg 2 évre szóló határozott idejű munkaszerződés.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • van már szakmai tapasztalatod ügyfélmegkeresések kezelésében.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk hasznos és érdekes munkát végezhetsz,
  • egy családias és jókedvű közösség tagjává válhatsz,
  • mi hosszútávon tervezünk Veled.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.