GoodWill Consulting Kft.
Bővülő csapatunkba

Pályázatíró, fejlesztési tanácsadó

munkatársat keresünk.
Magyarország piacvezető tanácsadó cége a Goodwill Consulting Kft. bővíteni szeretné közel 75 fős tanácsadói csapatát. Tevékenységünket országos szinten végezzük, ügyfeleink köre az önkormányzatoktól a kis- és középvállalatokon valamint a nagyvállalatokon át, a non-profit szektorra is kiterjed. Eddigi működésünk során az uniós támogatásokból több mint 60 milliárd Ft sikeres elnyerésében és lehívásában működtünk közre, és Magyarországon több mint 3800 nyertes pályázathoz segítettük ügyfeleinket.

Főbb feladatok, munkák:

  • Pályázati tanácsadás, fejlesztési tanácsadás
  • Pályázati elszámolások készítése, kifizetési kérelmek összeállítása
  • Helyszíni ellenőrzésen való részvétel
  • Monitoring jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a projekt megvalósító szervezetekkel
  • Kapcsolattartás a pályázati Közreműködő Szervezettel
  • Pályázati dokumentáció összeállítása
  • Megvalósíthatósági tanulmányok, üzleti tervek készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Ügyfélkezelésben való jártasság
  • Gazdasági háttértudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatmunkához való pozitív hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Pénzügyi végzettség
  • Uniós pályázati projektek menedzselésében, elszámolásában szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munka
  • Izgalmas, változatos munkakör
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődő iparágban szakmai tapasztalatgyűjtés, piacképes szakmai tudás
  • Fejlődési, előrelépés lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • céges laptop, korlátlan mobilhasználat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Projektmenedzsment
  • Üzleti támogató központok

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát! A jelentkezése során kérjük jelölje meg fizetési igényét.