A Vanessia Vállalkozásfejlesztési és Pályázati Tanácsadó Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársat pécsi, debreceni és budapesti irodájába:

Pályázati tanácsadó és projektmenedzser

Feladatai:

  • pályázati anyagok előkészítése, elkészítése, beadása
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • kapcsolattartás az intézményi rendszerrel
  • projektmenedzserként közreműködés a nyertes pályázatok megvalósításában
  • nyertes pályázatok monitoringja:
    • szerződéskötés,
    • elszámolás-menedzsment,
    • jelentések készítése,
  • projektek háttérdokumentumainak (számlák, teljesítés-igazolások, könyvelési dokumentumok, stb.) feldolgozása
  • kifizetési kérelmek összeállítása és benyújtása
  • szerződésmódosítások kezelése
  • helyszíni ellenőrzések előkészítése, ellenőrzéseken való részvétel és a pályázatokkal kapcsolatos könyvelési és egyéb dokumentumok ellenőrzése
  • partnereink folyamatos informálása az aktuálisan pályázható forrásokról

Elvárásaink:

  • ügyfél-kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • felsőfokú pénzügyi, közgazdasági vagy természettudományi végzettség
  • kiváló kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói ismeretek (word, excel)
  • rendszer- és folyamat szemlélet, precizitás
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • jó problémamegoldó képesség, pontosság, precizitás
  • felelősségteljesség, megbízhatóság
  • legalább 1 éves tapasztalat európai uniós pályázatok kezelése területén (GINOP és/vagy VP) (csak projektmenedzser esetén)
  • pályázatírásban szerzett legalább egy év gyakorlat (csak pályázati tanácsadó esetén)
  • „B” kategóriás jogosítvány, tényleges vezetési gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • a hazai és a strukturális alapok forrásrendszerének ismerete

Egyéb információ:

Leendő munkatársunk részére biztos, hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk, ahol egy stabilan működő vállalatnál, profi munkahelyi környezetben végezheti munkáját és fejlesztheti szakmai tudását.

Amit kínálunk:

  • kimagasló fizetés
  • teljesítmény alapján további egyéni bónuszok
  • rugalmas munkavégzés
  • innovatív szervezeti kultúra
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát a nettó fizetésigény, és a munkavégzés helyszínének (Budapest, Debrecen, vagy Pécs) megjelölésével várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs, Debrecen, Budapest