ROLLING CONSULTING GROUP KFT.
Pályázatíró cégünk munkatársakat keres Európai Uniós pályázati tanácsadó (projektmenedzser) munkakörbe, budapesti irodánkba.

Pályázati Projektmenedzser

FELADATOK:

  • elnyert pályázatok projekt menedzsmentje
  • elnyert projektek pályázati utógondozása
  • monitoring tevékenység
  • helyszíni ellenőrzéseken való részvétel
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és a Közreműködővel
  • adminisztratív feladatok ellátása, belső kapcsolattartás
  • esetenként pályázatírási folyamatban való részvétel

FELTÉTELEK:

  • logikus gondolkodásmód, gyors és önálló problémamegoldó készség
  • Microsoft Office programok ismerete
  • minimum 1-2 éves projekt menedzsment munkatapasztalat

EGYÉB:

  • referenciaszemély megjelölése (amennyiben lehetséges)
  • motivációs levélben fejtse ki, hogy miért szeretne nálunk dolgozni
  • önálló, talpraesett személyiség
  • munka iránti alázat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszú távú karrier, előrelépési lehetőség,
  • folyamatos képzés,
  • változatos munkafeladatok biztosítása,
  • versenyképes jövedelem,
  • fiatalos, dinamikus csapat,

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Kérjük küldje el szakmai Önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül.