PÁLYÁZATI PROJEKTMENEDZSER

Szeretnél egy olyan csapatban dolgozni, ahol kamatoztathatod a pályázatok, támogatások kapcsán szerzett tapasztalatod? Ha jól kiismered magad ebben a világban, akkor Rád van szükségünk.
A Kisfaludy 2030 Turisztikai Fejlesztő Nonprofit Zrt. munkatársat keres Pályázati projektmenedzser pozícióba.

A munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • nyílt pályázatok szakmai lebonyolítása, ehhez tartozó feladatok ellátása a támogatási összegek folyósításáig,
  • a Társaság által kialakított eljárásrend és folyamatkezelés alkalmazása,
  • a pályázatkezelés ügyrendjének kialakítása, működtetése, pályázatok befogadása, ellenőrzése, a szakmai értékelések adminisztrációs támogatása, a döntéselőkészítési folyamat megszervezése, a támogatói döntés végrehajtása,
  • együttműködés pályázati felhívások megfogalmazása, összeállítása, a pályázati szabályzat(ok) kidolgozása tekintetében,
  • kapcsolattartás és együttműködés a pályázó szervezetek képviselőivel,
  • a FAIR EUPR rendszerben történő ellenőrzések, négyszem ellenőrzések, rögzítések elvégzése,
  • részvétel helyszíni szemléken, helyszíni ellenőrzéseken
  • projekt dokumentációs és irattározási feladatok ellátása, részvétel adatszolgáltatások összeállításában,

Szakmai követelmények:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • állami pályázatok területén szerzett 1-3 éves projektmenedzseri tapasztalat
  • magas szintű MS Office ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • FAIR EUPR rendszer ismerte

Kompetenciák:

  • jó együttműködő képesség
  • proaktív gondolkodásmód
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • kiváló analitikus készség
  • jó szervezőkészség
  • menedzsment szemlélet
  • stratégiai szemlélet

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • céges telefon, laptop
  • cafetéria juttatás a szabályzatnak megfelelően
  • felelősségteljes, önálló munka
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Közigazgatás
  • Nonprofit szervezetek

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1036 Budapest, Bokor utca

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.