A Magyar Máltai Szeretetszolgálat felvételt hirdet

PÁLYÁZATI KOORDINÁTOR

munkakörbe.

    A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Mindennapos tevékenysége során ételt és ruhát oszt a rászorulóknak, szállást ad a fedél nélkülieknek, ügyet intéz az arra képtelenek helyett. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

    A Modellprogramok pályázatainak központi koordinálása, ezen belül különösen:
    • a projektek végrehajtását szolgáló belső munkafolyamatok és információs, dokumentációs rendszerek fejlesztése, vezetése
    • rendszeres kapcsolattartás a projektek helyi szakmai megvalósítóival, munkájuk adminisztratív és operatív támogatása, összehangolása
    • kapcsolattartás a támogatóval/irányító hatóságokkal
    • a projektek előrehaladásának folyamatos nyomon követése, határidők figyelése és betartatása, az előrehaladásról folyamatos adatszolgáltatás és beszámolók készítése
    • a pályázati e-ügyintézési felület (EPTK) kezelése

A munkakör betöltésének feltételei:

    • projektmenedzsment tapasztalat (EFOP, TOP, VEKOP)
    • pénzügyi, számviteli ismeretek
    • megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság, terhelhetőség
    • jó kommunikációs- és problémamegoldó készség, proaktivitás
    • gyakorlott szintű MS Office (kiemelten Excel) ismeretek
    • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    • béren kívüli támogatások
    • hosszú távú, stabil munkahely
    • támogató csapat

  • Jogviszony jellege, időtartama: teljes munkaidő, határozatlan idejű
  • Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület és vidéki helyszínek
  • előre meghatározott időközönként a projekt helyszíneken (országos szinten) való személyes megjelenés, egyeztetések

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pályázatírás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a „Jelentkezem” gombra kattintva.