PÁLYALÉTESÍTMÉNYI SZAKÉRTŐ (ALÉPÍTMÉNY, FELÉPÍTMÉNY)

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • összehangolja a felügyeleti, hiba- és zavarelhárítási tevékenységet
  • alépítményi, valamint vasúti pálya műszaki terveket bírál, véleményez, jóváhagy
  • végzi a pályafelügyeleti, karbantartási tevékenység szakmai szabályozását, véleményezi és javaslatot fogalmaz meg a felújítási és fejlesztési projektek al- és felépítményi műszaki tartalmára vonatkozóan
  • vasúti alépítményi és felépítményi szempontból ellenőrzi a létesítményekkel kapcsolatos kivitelezési munkákat
  • prioritásokat fogalmaz meg a vasúti földművek és a vasúti pálya vízelvezető rendszerei vonatkozásában
  • meghatározza a vasúti átjárók, zaj- és rezgésvédelmi létesítmények tárgykörében a műszaki szakmai irányelveket, prioritások fogalmaz meg
  • felülvizsgálja a menetrendszerűséghez szükséges pályaparamétereket, közreműködik a szűk keresztmetszetek feltárásában, javaslatot tesz azok felszámolására

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (építőmérnök diploma)
  • felsőfokú vasúti szakképesítés
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga (pálya szakszolgálat)

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • jó tárgyalóképesség
  • stressztűrő képesség
  • határozottság
  • rendszerszemlélet
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Műszaki ellenőr

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

2021. április 30.