Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szeretnél gyártás közeli környezetben dolgozni, fejlődni, tanulni, tapasztalatot szerezni? Megismerni hogyan működik a termelés és elektromos szerelés összhangban mindazzal, amit Te magad terveztél meg?

Pályakezdő Villamosmérnök

Főbb feladatok:

  • Elektromos kapcsolási rajzok tervezése
  • Szoros kapcsolatban lennél a gyártással és az elektromos szerelő részleggel
  • Főleg Eplan programot használnál és mindig egyedi, kreatív feladatokat kellene ellátnod

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség (befejezett vagy folyamatban lévő MSC tanulmány)
  • Számítógépes ismeretek
  • Lelkes, tanulni vágyó attitűd
  • Tervezői tapasztalat előny
  • Angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Pályakezdőként sok szakmai tapasztalatot gyűjthetsz
  • Megismerheted a gyártás teljes működését, sokat tanulhatsz
  • Egy főként fiatalokból álló csapat része lehetsz
  • Német vagy angol nyelvtudásodat fejlesztheted céges oktatás keretein belül

Munkavégzés helye

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Profession Services>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pályakezdő Villamosmérnök
  • Hirdető cég: Profession Services
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye
  • Feladatok: Elektromos kapcsolási rajzok tervezése Szoros kapcsolatban lennél a gyártással és az elektromos szerelő részleggel Főleg Eplan programot használnál és mindig egyedi, kreatív feladatokat kellene ellátnod
  • Elvárások: Villamosmérnöki végzettség (befejezett vagy folyamatban lévő MSC tanulmány) Számítógépes ismeretek Lelkes, tanulni vágyó attitűd Tervezői tapasztalat előny Angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.07.25