Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

KPMG is a global network of professional firms providing audit, tax and advisory services. We operate in 152 countries and have 189,000 people working in member firms around the world.

Pályakezdő tanácsadó

Magánszemélyek adózása csoport

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel a megbízó cégek munkatársainak kiküldetéseivel kapcsolatos munkákban (pl. adózási megbeszéléseken való részvétel, kalkulációk, személyi jövedelemadó- és járulék bevallások elkészítése, napi kapcsolattartás ügyfelekkel és külföldi társirodáinkkal)
  • Részvétel a magánszemélyek adózásához köthető tanácsadási projektekben (pl. cafeteria rendszerek kialakítása, adóoptimalizáció, részvényjuttatások adózási vonzata, kiküldetések tervezése stb.)
  • Törvényváltozások figyelemmel kísérése
  • Részvétel ügyfeleink adóhatóság előtti képviseletében
  • Állásfoglalás iránti kérelmek elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szeretnél nemzetközi környezetben dolgozni folyamatos és gyors szakmai fejlődési lehetőség mellett
  • Folyamatban lévő vagy befejezett tanulmányokkal bírsz gazdasági vagy jogi szakon
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban (egyéb nyelv ismerete - pl. német - előnyt jelent)
  • Jogászként szívesen foglalkozol jogszabályok elemzésével, értelmezésével, de akkor sem ijedsz meg, ha számokkal kell dolgoznod
  • Közgazdászként, ha közelebb is állnak hozzád a számok, nem ijedsz meg a hosszabb jogi szövegektől, jogszabályok értelmezésétől sem
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel írásban és szóban egyaránt
  • Szívesen dolgozol csapatban, jól kommunikálsz

Amit kínálunk:

  • Dinamikus üzletág, folyamatos szakmai kihívásokkal
  • Szakmai képzéseken való részvételi lehetőség Magyarországon és külföldön egyaránt
  • Nemzetközi üzleti környezet
  • Kiváló lehetőség szakmai karriered megalapozásához, kapcsolati hálód kiépítéséhez
  • Szakmai gyakorlat leigazolása, jogászként a szakvizsgához szükséges gyakorlati időszak elismerése
  • Nyitott, fiatalos csapat, munkán kívüli fakultatív programok

Ha a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk angol és magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével.

Cégünk az esélyegyenlőség iránt elkötelezett munkáltatóként megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is szívesen fogadja.

© 2017 KPMG Tanácsadó Kft. a magyar jog alapján bejegyzett korlátolt felelősségű társaság, és egyben a független tagtársaságokból álló
KPMG-hálózat magyar tagja, amely hálózat a KPMG International Cooperative-hez (“KPMG International”), a Svájci Államszövetség joga
alapján bejegyzett jogi személyhez kapcsolódik. Minden jog fenntartva. Nyomtatva: Magyarországon.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pályakezdő tanácsadó
  • Rövid pozíció név: tanácsadó
  • Hirdető cég: KPMG Tanácsadó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Részvétel a megbízó cégek munkatársainak kiküldetéseivel kapcsolatos munkákban (pl. adózási megbeszéléseken való részvétel, kalkulációk, személyi jövedelemadó- és járulék bevallások elkészítése, napi kapcsolattartás ügyfelekkel és külföldi társirodáinkkal) Részvétel a magánszemélyek adózásához köthető tanácsadási projektekben (pl. cafeteria rendszerek kialakítása, adóoptimalizáció, részvényjuttatások adózási vonzata, kiküldetések tervezése stb.) Törvényváltozások figyelemmel kísérése Részvétel ügyfeleink adóhatóság előtti képviseletében Állásfoglalás iránti kérelmek elkészítése
  • Elvárások: Szeretnél nemzetközi környezetben dolgozni folyamatos és gyors szakmai fejlődési lehetőség mellett Folyamatban lévő vagy befejezett tanulmányokkal bírsz gazdasági vagy jogi szakon Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban (egyéb nyelv ismerete - pl. német - előnyt jelent) Jogászként szívesen foglalkozol jogszabályok elemzésével, értelmezésével, de akkor sem ijedsz meg, ha számokkal kell dolgoznod Közgazdászként, ha közelebb is állnak hozzád a számok, nem ijedsz meg a hosszabb jogi szövegektől, jogszabályok értelmezésétől sem Jó kommunikációs képességgel rendelkezel írásban és szóban egyaránt Szívesen dolgozol csapatban, jól kommunikálsz
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-14
Állás, munka még: KPMG Tanácsadó Kft.>