Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Pályakezdő mérnök

Miért lesz jó döntés számodra?

Mert stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk
Mert magas színvonalú szakmai fejlődésre lesz lehetőséged,
Mert emberközpontú vállalati kultúránk van
Mert határozatlan idejű szerződést kínálunk, versenyképes juttatással

Mik lesznek a feladataid?

motorvezérlő egység (ECU) kalibrációjának fejlesztési és sorozatgyártási projektjeiben vehetsz részt
motorok munkafolyamatait és szabályzási paramétereit optimalizálhatod a hatósági előírásoknak és a megrendelői igényeknek megfelelően, emisszió, fogyasztás, teljesítmény, OBD vagy vezethetőség területén
önállóan készíthetsz elő, hajthatsz végre és elemezhetsz fékpadi teszteket
prezentálhatod a teszteredményeket az ügyfélnek, tesztelhet Te magad is (autók,motorok)
közreműködhetsz a tanúsítványok megszerzésében és a sorozatgyártás beindításának támogatásában.

Mit várnak majd Tőled?

  • BSc gépészmérnöki, járműmérnöki vagy mechatronikai végzettséget
  • alapos ismereteket a belsőégésű motorok és a termodinamika területén
  • tárgyalóképes német és/vagy angol tudást
  • talpraesettséget
  • 3 hónapos külföldi betanulás vállalását

Itt jelentkezhetsz

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pályakezdő mérnök
  • Hirdető cég: Profession Services
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: motorvezérlő egység (ECU) kalibrációjának fejlesztési és sorozatgyártási projektjeiben vehetsz részt motorok munkafolyamatait és szabályzási paramétereit optimalizálhatod a hatósági előírásoknak és a megrendelői igényeknek megfelelően, emisszió, fogyasztás, teljesítmény, OBD vagy vezethetőség területén önállóan készíthetsz elő, hajthatsz végre és elemezhetsz fékpadi teszteket prezentálhatod a teszteredményeket az ügyfélnek, tesztelhet Te magad is (autók,motorok) közreműködhetsz a tanúsítványok megszerzésében és a sorozatgyártás beindításának támogatásában.
  • Elvárások: BSc gépészmérnöki, járműmérnöki vagy mechatronikai végzettséget alapos ismereteket a belsőégésű motorok és a termodinamika területén tárgyalóképes német és/vagy angol tudást talpraesettséget 3 hónapos külföldi betanulás vállalását
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-07
Állás, munka még: Profession Services>