PÁLYAKEZDŐ ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS [SA-GJSM21]

Megbízónk

Megbízható, stabil autómárka magyarországi importőr vállalatának értékesítési csapatába keresünk új pályakezdő értékesítési munkatársat. Ha lelkesedsz az autókért, lételemed a kommunikáció és szeretnél felfelé ívelő karrierutat bejárni értékesítés területén, akkor ezt a pozíciót rád szabták!

Feladatok

  • az Értékesítési Manager munkájának támogatása az értékesítési célok elérésében
  • a márkakereskedések üzleti tanácsadói szerepének betöltése
  • folyamatos kapcsolattartás a kereskedőkkel telefonon keresztül (személyes látogatás, prezentáció tartás havonta néhány alkalommal)
  • értékesítési tervben meghatározott számok prezentálása a kereskedők felé
  • új termék bevezetésében való részvétel
  • kvantitatív és kvalitatív riportok készítése az értékesítéssel kapcsolatban
  • adminisztratív feladatok elvégzése

Követelmények

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • angol nyelv alapszintű ismerete
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
  • lelkesedés az autók iránt

Előny

  • értékesítés területén megszerzett minimális tapasztalat előny lehet

Egyéb

  • mozgalmas munkakör országos szinten utazási lehetőséggel
  • mobiltelefon és előfizetés
  • étkezési támogatás
  • bérlet támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.