Nem rég végeztél az egyetemen és szívesen dolgoznál Építésvezetőként? Fiatalos csapatban szeretnél dolgozni, és nem jelent gondot számodra, ha vidékre kell utaznod? Akkor jelentkezz partnercégünkhöz, az alábbi pozícióra!

Pályakezdő Építésvezető

Amit kínálunk:

  • Piacképes alapbér
  • 13. havi bér
  • Teljesítmény bónusz
  • Mozgóbér
  • Céges autó
  • Céges telefon, laptop
  • Változatos, kiemelkedő szakmai színvonalú munkák, mint például MOL Campus, feszített födémek-, M44 Tisza-híd, ferdekábelek-, Kalocsa-Paks Duna-híd, ferdekábelek - szerelése stb.
  • Fiatalos csapat, jó munkamorál, szakmai kirándulások
  • Kellő szakmai tapasztalat után a cégcsoporton belüli külföldi munkalehetőség világszínvonalú projekteken

Amik a feladataid lennének:

  • Az építési feladat végrehajtása, a kivitelezés vezetése a magas szintű műszaki tartalom biztosítása
  • Anyagok, eszközök és berendezések beszerzése és szállítása
  • Egyeztetés a Megrendelőkkel és az Alvállalkozókkal, azok koordinálása
  • Ajánlatok és pályázatok készítése
  • Költségvetések készítése és kezelése, kiadások ellenőrzése és az erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása
  • Utazás vidéki és budapesti építkezésekre, helyszínekre
  • Építési folyamatok dokumentálása, jegyzőkönyvek és építési napló vezetése
  • Minősítő vizsgálatok végzése és ellenőrzése
  • Műszaki tartalom, szerződéses feltételek és a megrendelői igények koordinálása
  • Szerződések előkészítése, műszaki és egyéb dokumentációk összeállítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a kivitelező területekkel, azok támogatása igény szerint
  • Munkavédelmi előírások betartása és betartatása

Amikre szükségünk van:

  • Építőmérnöki végzettség
  • Ms Office, AutoCad ismerete felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság Magyarországon
  • B kategóriás jogosítvány

Előny lehet a számodra:

  • Építésirányításban tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
  • Feszített szerkezetek, saruk, dilatációs szerkezetek beépítésében szerzett tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É, MV-KÉ, MV-VZ)
  • Francia nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest, ország szerte

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.