PÁLYAKEZDŐ MÉRNÖK munkatársat keresünk

Téged keresünk, ha az idén szerzel vagy az elmúlt két évben szereztél diplomát és érdekel a vasút világa. Akár jármű-karbantartási, személyszállítási vagy technológiai területen képzeled el a jövődet, mi remek fejlődési lehetőséget biztosítunk pályakezdő diplomás programunk keretében. A program végén érdeklődési körödnek megfelelő, konkrét pozíciót ajánlunk Neked!

Pályakezdő Diplomás Programunkba!

Feladatok

  • részvétel az 1 éves Pályakezdő Diplomás Programunkban
  • szakmai tapasztalatok szerzése jármű-karbantartási, vasúti technológiai, személyszállítási, vontatási területen
  • gyakorlati tapasztalat szerzése mentorod útmutatása alapján

Munkakör betöltésének feltételei

  • főiskolai / egyetemi (BSc/MSc) villamosmérnök, gépészmérnök vagy közlekedésmérnök diploma
  • a diploma megszerzése legfeljebb két éve történt
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat, illetve vasúti témában írt diplomamunka, egyéb vasúti képzettség, érdeklődés.

Amit kínálunk:

  • Magyarországon egyedülálló technológiákat ismerhetsz meg
  • olyan szakmai helyszínekre juthatsz el, amelyeket az utasok soha nem láthatnak
  • egyéni, személyre szabott képzési program, mentori támogatással
  • orientációs napok, csapatépítés, készségfejlesztés, üzemlátogatások
  • a program végére több száz új ismerősöd lesz
  • határozatlan időre, teljes munkaidőben foglalkoztatunk

Foglalkoztatás formája

  • Határozatlan idejű

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Közlekedési mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécs vagy Dombóvár

Egyéb juttatások:

étkezési jegy, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Jelentkezési határidő:

2019. 07. 31.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Bővebb felvilágosítást ad
Szűcs Beatrix 06-1/515-1961