Hamarosan végzel az egyetemen? Szeretnéd már most biztos kezekben tudni az állásodat? Szeretnél piacvezető könyvvizsgáló cégnél karriert építenél?

Pályakezdő Auditor

Miért éri meg jelentkezned?

  • Piacképes bérezés mellett sokféle cafetériával, béren kívüli juttatással ismerjük el a munkádat
  • Már most biztosíthatod a diplomaszerzés utáni/teljes munkaidős állásodat
  • Izgalmas kiválasztási folyamatban vehetsz részt, ahol 5 napon belül visszajelzést kapsz
  • Segítik a szakmai fejlődésedet, ahol lehetőséged nyílik a szakmai tudások magabiztos elsajátítására
  • Komplex feladatok várnak Rád: itt a gyakorlatban használhatod az egyetemen tanultakat

Mit várunk Tőled?

  • Pénzügy/számvitel (esetleg más gazdasági) szakon most jársz az utolsó félévben és gyakornoki helyet keresel VAGY már végeztél
  • Beszéled a nyelvünket: középfokon beszélsz angolul
  • Tudsz 2019 augusztusában vagy szeptemberében teljes munkaidőben kezdeni

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Ellenőrzöd az éves beszámolókat a magyar és a nemzetközi standardoknak megfelelően
  • Analitikákat egyeztetsz a főkönyvvel
  • Kapcsolatot tartasz az ügyfeleiddel és részt veszel ügyféltalálkozókon
  • Támogatod a senior munkatársakat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérdésed van? A „Jelentkezem” gombra kattintással juttasd el hozzánk önéletrajzodat és a toborzási tanácsadónk szívesen beszél Veled a további részletekről.