Manz Hungary Kft

A Manz Hungary Kft. a világ egyik vezető technológiai szolgáltató, high-tech berendezéseket gyártó cégének, a német Manz AG-nak a magyarországi leányvállalata. Az automatizálásban, a robottechnika és a képernyőfeldolgozás terén igényes megoldásokkal kiemelkedő nevet vívtunk ki magunknak.

Dinamikus fejlődésünk eredményeként keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Palettaszerelő - szerszám előkészítő

Feladatok:

    Feladatok:

    • Forgácsolandó alkatrészek, hegesztett vázak előkészítése megmunkáláshoz
    • Forgácsoló szerszámok, paletták előkészítése
    • A megmunkált alkatrészek utómunkáinak elvégzése (sorjázás, menetfúrás, stb...)
    • A közvetlen felettes tájékoztatása a megmunkálások állapotáról, a problémákról
    • Szükség szerint segéd alkatrészek előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Fémipari végzettség
    • Forgácsolásban vagy mechanikus szerelésben szerzett 2 - 3 éves gyakorlat
    • Pontosság, precizitás
    • Rendszerszemlélet
    • Csapatmunkára való készség
    • Jó problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Egyedi alkatrészgyártásban szerzett tapasztalat előny
    • Hajlandóság gépkezelő munkakörbe való betanulásra

Amit kínálunk:

    • Megfelelő körülmények, jó csapat
    • Fejlődési lehetőség
    • Versenyképes fizetés és cafeteria
    • Munkába járás támogatása
    • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4031 Debrecen, Határ út 1.