Urban Dental Fogorvosi Kft. (URBÁN DENTAL FOGORVOSI KFT.)

Az Urban Dental Fogorvosi Kft, Prof. Urbán István alapításával és vezetésével teljeskörű professzionális fogászati ellátást nyújt magyar és nemzetközi páciensek számára is. A működő praxis mellett szájsebészeti oktatásokkal és továbbképzésekkel is foglalkozik a rendelő. Mindkét profilját a legmagasabb szinten végzi az intézmény.

Munkatársat keresünk

Páciens koordinátor

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Páciensek fogadása a rendelőben
    • Telefonos és e-mailes kapcsolattartás a páciensekkel és egyéb partnerekkel
    • Időpontok egyeztetése
    • Árajánlatok elkészítése
    • Többszékes rendelő naptárának átfogása és koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Magabiztos, tárgyalóképes Angol nyelvismeret
    • Középfokú végzettség
    • Kiváló problémamegoldó képesség és kommunikációs készség
    • Kiváló szervezőképesség
    • Igényes, ápolt megjelenés
    • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
    • Precíz és pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
    • Második idegennyelv ismerete
    • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

    • Családias, igényes munkahelyi környezet
    • Versenyképes jövedelem
    • Stabil, hosszútávú munkaviszony
    • Munkavégzéshez szükséges eszközök

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1025 Budapest, Pitypang utca

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezéséhez kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.