A Helvetic Clinics egy svájci-magyar tulajdonban lévő fogászati klinika, amely elsősorban külföldi pácienseket lát el. Klinikánk 2015 és 2016 években is elnyerte az Európa legjobb fogászati klinikája címet.
Csatlakozz hozzánk

Páciens koordinátor (francia / angol vagy német / angol nyelvtudással)

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Kommunikációs támogatás nyújtása francia vagy német nyelven a páciensek számára a kezelések időtartama alatt
  • Tolmácsolás a kezelések alatt főként francia vagy német nyelven
  • Egyedi dokumentumok és fordítások elkészítése francia vagy német nyelven
  • Árajánlatok elfogadtatása a páciensekkel és az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • A klinika marketing tevékenységének megvalósításában való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Francia vagy német nyelv anyanyelvi ismerete
  • Angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Empatikus hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Európai színvonalú munkakörülmények
  • Elegáns, de fiatalos munkakörnyezet
  • Stabil hosszú távú munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Szakmai asszisztens
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Anyanyelvi szint
  • Francia - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

1065 Budapest, Révay utca 12.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezéséhez kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.