WHC Diák Iskolaszövetkezet

Partnerünk egy energiagazdálkodási vállalat, amely a világ 175 országában 99.000 embert foglalkoztat. Olyan energiahatékony megoldásokat kínál, amelyek segítenek ügyfeleinek a villamos, hidraulikus és mechanikus energia hatékony, biztonságos és fenntartható felhasználásában. Eszközeikkel a vállalatok okosabban tudnak gazdálkodni az energiával és fenntarthatóvá tehető a tevékenységük. Arra biztatják munkavállalóikat, hogy nézzenek másképp a saját tevékenységükre, és legyenek pozitív hatással a környezetükre.

P2P Trainee - Budapest, XII. kerület (ZE-5276) - Diákmunka

Feladatok:

  • Purchase to Pay csapat napi munkájának támogatása különböző adminisztratív feladatokkal
  • Szállítói megrendelések jóváhagyása, menedzselése – manuálisan is
  • A késő/jóvá nem hagyott/nyitott megrendelések monitorozása a megfelelő osztályokkal együttműködve
  • Csapat emailfiókjának adminisztrálása
  • KPI riport és egyéb riportok napi szintű karbantartása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (Beszerzés, Könyvelés, Mérnöki osztály, stb…)

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Erős Excel tudás
  • Haladó szintű angol nyelvtudás
  • Legalább középszintű német nyelvtudás
  • Hatékony kommunikációs készség
  • Proaktív hozzáállás, megbízhatóság és rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Microsoft Office ismerete

Amit kínálunk:

  • A betanulás után home office munkavégzés lehetséges
  • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
  • Br. 1724 Ft-os órabér
  • Támogató csapat
  • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete