Puresol Partner Kft. (Puresol Partner Kft.)
  • Cégünk gépjárművek, helységek ózonos higiéniai tisztításával foglalkozik ózongenerátorok használatával. Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégákat.

  • Ózonos tisztítógép kezelő

    Főbb feladatok, munkák:

      Gépjárművek ózonnal való higiéniai tisztításához keresünk kollégákat Budaörsi és Diósdi és Tapolcai telephellyel teljes, vagy részmunkaidőben végzendő gépkezelői munkakörre.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Kultúrált, ápolt megjelenés, jó kommunikációs készség, precizitás, pontosság, rugalmasság. Számítógép felhasználói szintű ismerete. Képesség önnálló munkavégzésre. B kategóriás jogosítvány. Tapasztalt, rutinos gépjármű vezető.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Idegen nyelv ismeret, rugalmasság a munkaidő beosztásban.

    Amit kínálunk:

      Megfelelő bérezés, jogtisztán bejelentett bér, tejesítmény arányos bónusz, éves bónusz, munkaruha.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Gépkezelő
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    8300 Tapolca, Veszprémi út

    Havi nettó fizetési keret:

    200 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    A "jelentkezés " gombra kattintás után, kérjük csatolja magyarnyelvű önéletrajzát.