SÜNI ÓVODÁK
A Süni Óvodák
www.suniovodak.hu

a Hegyvidéken szakmailag elismert, a szülők által is kedvelt alkalmazotti közösségébe keressük:

Óvodapedagógusunkat!

FELADATOK:

  • 3-7 éves korú gyermekek óvodai nevelése, differenciált fejlesztése, az iskolai életmódra és a közösségi életre való felkészítése.
  • Az óvodapedagógus munkájával összefüggő adminisztrációs teendők ellátása.
  • Az óvodai programok, rendezvények, kirándulások lebonyolításában részvétel.
  • Együttműködés a nevelőtestülettel és a családokkal.

ELVÁRÁSOK:

  • Szükséges végzettség: óvodapedagógus
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség,
  • Szakmai elkötelezettség
  • Felhasználó szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • Önálló munkavégzés,
  • Pozitív és felelősségteljes hozzáállás
  • Rugalmasság
  • Kreativitás.

ELŐNY:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 5 évnél több tapasztalat.

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Munkaidő: heti 40 óra, napi 6,5 óra csoportban
  • Kezdés: 2019. augusztus
  • Közalkalmazotti fizetés
  • Egyéb juttatások- cafetéria, bérpótlék

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Óvónő, Dajka
  • Tanító, Tanár, Pedagógus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1126 Németvölgyi út 29.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Várjuk fényképes önéletrajzát, diploma másolatát, erkölcsi bizonyítványát, valamint motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva.