Csillagvilág Református Óvoda

A Csillagvilág Református Óvoda egy 2 intézményegységből álló, 4 csoportos intézmény. Pedagógiai munkánk, mely a Lépésről lépésre óvodai pedagógiai programra épül gyermekközpontú, befogadó szemléletű.

Óvodapedagógus

Feladatok:

    A 3-7 éves korú gyermekek keresztyén szellemű óvodai nevelése, oktatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • az állás betöltéséhez szükséges a személyes keresztyén hiten és szakmai ismereteken alapuló hivatástudat,
    • óvodapedagógusi főiskolai végzettség, diploma,
    • büntetlen előélet,
    • empátia
    • elfogadó szemlélet
    • gyermekszeretet
    • intelligencia
    • tolerancia
    • keresztyén értékrend szerinti példamutatás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Lépésről lépésre óvodai program ismerete, gyakorlata;

    gyakorlat sajátos nevelési igényű gyermekek (enyhén, vagy középsúlyosan hallássérült gyermek, enyhén értelmi fogyatékos gyermek, beszédfogyatékos gyermek) nevelésében.

Amit kínálunk:

    • Az alapbér megállapítására a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók, közalkalmazotti jogviszonnyal járó egyéb juttatások nélkül, a munkatörvénykönyve szerinti foglalkoztatás rendelkezései szerint
    • a pedagógus életpálya alapján
    • szakmai célok, továbbképzések támogatása
    • közösségépitő programok

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Óvónő, Dajka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2073 Tök, Kútvölgy 19.

  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul