Krka Magyarország Kereskedelmi Kft. munkatársat keres a következő munkakörbe:

OTC BRAND MANAGER

Feladat:

  • A patikalátogatók munkájának támogatása
  • Promóciós aktivitások és anyagok kiválasztása, kidolgozása és megvalósításának segítése
  • Vény nélküli gyógyszerkészítmények piaci bevezetése és forgalmának növelése
  • Tervek, előrejelzések összeállítása
  • Rövid és középtávú marketing stratégiák kidolgozása és végrehajtása
  • Média tervek kidolgozása

Elvárások:

  • Minimum 2-3 éves Brand manageri vagy Termékmenedzseri tapasztalat OTC területen
  • Felsőfokú végzettség
  • Átlagon felüli kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
  • Nagyfokú önálló munkavégzési képesség
  • Felhasználói szintű (Word, Excel, PowerPoint) számítógépes ismeretek;
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kat. jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Marketing háttér
  • Patikalátogatói tapasztalat
  • Talpraesett, dinamikus, meggyőző munkatársat keresünk.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, amennyiben úgy érzi, szakmai tapasztalatai, végzettsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal, küldje el (magyar és angol nyelvű) önéletrajzát és motivációs levelét.